רשימת משתתפים בכנס בנייה ותשתיות 2017

רשימת משתתפי הכנס

לפי סדר הא-ב של שמות המשפחה (בכפוף לאישור פרסום)

שם פרטי שם משפחה אירגון
אבי כהן אפרתי מדפיס ניהול פרויקטים בע"מ
אבי דנציגר טכניון
אבי ברדח ירון-שמעוני-שחם מהנדסים יועצים בע"מ
אביב מולדובן אילה א.ג.מ יעוץ נדל"ן בע"מ
אביב שניידר חברת החשמל לישראל
אביהו שור  
אביחי מנלזון ד. שיליאן הנדסה בע"מ
אביעד דרי דוד מהנדסים בע"מ
אביעד וינברגר וינקו יפת ניהול פרויקטים בע"מ
אבנר מרקוביץ מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
אבנר בנימינוב עמיגור
אבשלום  חרזי א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
אדוארד גורלניק קבוצת עזריאלי
אדי קורן א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
אדיר מנצורי דרך ארץ הייוויז
אדם גליק דוד מהנדסים בע"מ
אדר צוביירי גרויסמן הבר הנדסה בע"מ
אהרון דניאל מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
אודי לויתן אהוד לויתן הנדסה בע"מ
אולג קלייברסקי מנרב הנדסה
אופיר רוזנפלד קבוצת עזריאלי
אורטל  דגן א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
אורי דורון  
אורי אהרון חברת בי פי אם
אורי ענבר ניצן ענבר ניהול פרוייקטים (1992) בע"מ
אוריאל רוזנברג אנונו רפי הנדסת מבנים בע"מ
אורית כהן כנען שנהב אדריכלים
אורית  רוב אורית רוב בע"מ
אורלי פתאל מנרב הנדסה
אורן רוזן ח.פ.ת חב' לפיתוח 
אורן אדר יוסי אברהמי עבודות הנדסה אזרחית
אורן אזולאי נתיבי הגז הטבעי לישראל
אורן אלוני פרי הנדסת תבניות בע"מ
אורנה פיינגולד מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
איב כהן  מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
איגור גופמן  מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
אייל שגיא Sage Consulting
אייל פנצק א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
אייל כהן לויתן מהנדסים בע"מ
איל רביב אור-הד בע"מ
איל הוכמן אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
אילן שרגאני דוד מהנדסים בע"מ
אילן קליגר  
אינה ברכגן נמל חיפה
איציק שטרן וקסמן גוברין  שטרן
איריס ילוז מכטה גאוטכניקה בע"מ
איתי שרעבי ירון-שמעוני-שחם מהנדסים יועצים בע"מ
איתי לויתן לויתן מהנדסים בע"מ
איתי באלין לויתן מהנדסים בע"מ
איתן מושיוב מנרב הנדסה
אלון מורד אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
אלון מור  אל על 
אלון מעטוף אשכול פרויקטים
אלון יער לויתן מהנדסים בע"מ
אלי נקר אלי נקר א.נ.הנדסה
אלי ויס  ד.א.ל הנדסה בע"מ
אלי קיסליוק חברת החשמל לישראל
אלי אייסן י.פרידמן הנדסת בטיחות אש בע"מ
אלי צופן כנען שנהב אדריכלים
אלי בראשי מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
אלי גורן משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ
אלי סיבידיה נתיבי הגז הטבעי לישראל
אלי אוחיון צ.המלי - א.אוחיון מהנדסים בע"מ
אליאב דאי מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
אלינור שניידר נמל חיפה
אליעזר ענבי מנרב הנדסה
אלכס מולר  נמל חיפה
אלכס  פינטושל א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
אלכסיי  גרשנוב א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
אלכסנדר קום אל על נתיבי אויר לישראל בע"מ
אלכסנדר כצמן כצמן מהנדסים
אלמוג בן זקן אס אדריכלות והנדסה
אלן דנון אייל רוטברט הנדסה וניהול בע"מ
אלעד אברהם אנונו רפי הנדסת מבנים בע"מ
אלעד ארגס דוד מהנדסים בע"מ
אלעד סואיסה חברת החשמל לישראל
אלעד ברלה  
אלעד אפק קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ 
אלעזר במברגר הידרומודול-פולק שמואל בע"מ 
אלקנה דוד אהוד לויתן הנדסה בע"מ
אמיל כהב סקרלט שנקר מהנדסים
אמיר אלפרוביץ אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
אמיר רמתי דוד מהנדסים בע"מ
אמיר רובין מנרב הנדסה
אמנון גולדמן טי.אמ.ר – ניהול פרויקטים רב תחומיים בע"מ
אמתי כהן ח.פ.ת חב' לפיתוח 
אמתי אבירם תכנון מהנדסים יועצים בע"מ
אנדה וקסלר לאה רובננקו אדריכלים
אנדי רדולסקו אילה א.ג.מ יעוץ נדל"ן בע"מ
אנדי אברבוך מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
אנה פרוצנקו כצמן מהנדסים
אסף ליאור  סקרלט שנקר מהנדסים
אסתר וקסלר כנען שנהב אדריכלים
ארז אייל עץ השקד
ארז קוטק צבי המלי מהנדסים 
ארז  לטנר א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
אריאל בבגנוב ירון-שמעוני-שחם מהנדסים יועצים בע"מ
אריאל  אברם א.דורי בניה בע"ה
אריה שקולר אור-הד בע"מ
אריה לייב מנרב הנדסה
אריק שיבי  
אריק  זלידמן א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
ארקדי זבוקליצקי דוד מהנדסים בע"מ
ארקדי ליבשיץ חברת החשמל לישראל
אשד מלכי דוד מהנדסים בע"מ
אשר כהן  לויתן מהנדסים בע"מ
בוחניק דוד עץ השקד
בועז דורון   
בועז אברהם צליח רוטשילד
בועז  בן חורין א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
בוריס ישראילית עמיגור
בוריס  ברסטוביצקי א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
בני סבן אפריקה ישראל נכסים
בני לחין מכון בקרה איי.אי.אס. בע"מ
בניסטי איתן אור איתן הנדסה ופרויקטים
גבי שהם כנען שנהב אדריכלים
גבריאל פל החברה הכלכלית חדרה
גד קליר  
גדי  מאור א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
גדעון שפיגל  גדעון שפיגל, עו"ד, מהנדס
גיא ברנובסקי וקסמן גוברין  שטרן
גיא טננבוים עמיגור ניהול נכסים
גיורא רובינשטיין אהרון רובינשטיין ובניו בע"מ
גיל שנהב כנען שנהב אדריכלים
גיל  קדש א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
גילה  אלקובי  איזוטופ
גל זוננשיין אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
גל וייזר פריד אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
גלעד פריימן  צבי המלי מהנדסים 
גראצי ערן  עץ השקד
גרייבר קובי עץ השקד
גרשון שטרן ירון-שמעוני-שחם מהנדסים יועצים בע"מ
דב וינגרטן מועצה אזורית עמק יזרעאל
דגן כהן קבוצת עזריאלי
דוד אלדר אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
דוד שץ ד. שץ מהנדסים בע"מ
דוד שחם דוד שחם הנדסת מבנים
דוד מלכי יוסי אברהמי עבודות הנדסה אזרחית
דוד שמעונוב לויתן מהנדסים בע"מ
דוד בן יעקב מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
דוד דשתי עמיגור
דוד כץ פרטי
דוד  דהן א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
דויטשר איתמר אלקטרה בנייה
דור אריאל צליח רוטשילד
דורון שמש אילה א.ג.מ יעוץ נדל"ן בע"מ
דורון נויוירט מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
דורון לבב נמל חיפה
דורון  כהן א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
דיאנה פודוליץ סקרלט שנקר מהנדסים
דיה מלכה דוד דוד וישי ביסוס מבנים בע"מ
דייגו פרסובסקי  צבי המלי מהנדסים 
דיקלה אליאס אדום הנדסה אזרחית
דן מידן גבי שואף בע"מ
דן שנבך חוצה ישראל
דן פטל לוי כנען שנהב אדריכלים
דן גרינהולץ קבוצת עזריאלי
דן  מנצל א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
דני פזמן מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
דני אפריאט עמיגור
דניאל זלוסקי אינג' מ. יוגר בע"מ
דניאל פרשה דוד מהנדסים בע"מ
דניאל שחם ירון-שמעוני-שחם מהנדסים יועצים בע"מ
דניאל אברהמי כנען שנהב אדריכלים
דניאל כהן לויתן מהנדסים בע"מ
דניאל מכטה מכטה גאוטכניקה בע"מ
דניאל וינד  
דנית יובל אורון אהוד לויתן הנדסה בע"מ
דנית שנהב כנען שנהב אדריכלים
דפנה פישל כנען שנהב אדריכלים
דרור שיליאן ד. שיליאן הנדסה בע"מ
הראל כפיר פרי הנדסת תבניות בע"מ
הרצל רוזנטל רכבת ישראל
ודים שנקר סקרלט שנקר מהנדסים
ויטלי  ז'סטקוב א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
ויקטור גולדברג מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
ויקטור  עבאדי א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
ולד ברזן תדם הנדסה אזרחית בע"מ
וקנין נתי עץ השקד
ז'ק למבז צליח רוטשילד
זאב הבר גרויסמן הבר הנדסה בע"מ 
זאב גרליץ  
זאב נבון  צבי המלי מהנדסים 
זוהר טפליצקי עמיגור
זורח קלנר  הנהלת בתי משפט
זיוה מרחב כנען שנהב אדריכלים
זמיר תירוש כנען שנהב אדריכלים
חגי קול כצמן מהנדסים
חוה שק תדם הנדסה אזרחית בע"מ
חזי מוכתר מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
חיים פרנקל  
חיים פלאי מערכות תחבורה י-ם בע"מ
חיים מוסקוביץ נתיבי הגז הטבעי לישראל
חיים   זלוטניקוב  איזוטופ
חן הררי ירון-שמעוני-שחם מהנדסים יועצים בע"מ
חן עוז לויתן מהנדסים בע"מ
חן חנן מרקל דרך ארץ הייוויז
חנה ארגמן אביב ושות' בע"מ
טל בן יעקב אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
טל סגל אפריקה ישראל נכסים
טל אדוט כנען שנהב אדריכלים
טל נתן צבי המלי מהנדסים 
יאיר צברי אביב ושות' בע"מ
יאיר סינגר מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
יאיר מליחי מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
יאיר  בן עמי א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
יבגני שייחט פרי הנדסת תבניות בע"מ
יגאל שושן משרד ממשלתי
יהודה אריה ד.א.ל הנדסה בע"מ
יהושע פורמנסקי י. פורמנסקי יעוץ בהנדסה אזרחית
יהושע מצליח תל אביב
יואב סרנה א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
יואב גרמי  אינג' מ. יוגר בע"מ
יואב הלפרן ח.פ.ת חב' לפיתוח 
יואב קן-תור קן התור הנדסה ובנין
יואל אבן מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
יובל צ'ילאג יובל צ'ילאג - הנדסה וניהול פרוייקטים
יוליאן תודוריקה מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
יוליה פתחוב סקרלט שנקר מהנדסים
יונתן אפרתי אפרתי מדפיס ניהול פרויקטים בע"מ
יוסי רזי  
יורי אוגול ירון-שמעוני-שחם מהנדסים יועצים בע"מ
יורי  ברדיצ'בסקי א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
יורם גדיש יורם המהנדס בע"מ
יחיא גבן אנונו רפי הנדסת מבנים בע"מ
יחיאל ינון דוד מהנדסים בע"מ
ילנה פורטנוי לויתן מהנדסים בע"מ
יניב זינגר א.י. אמריקה ישראל להשקעות בע"מ
יניב הרשקוביץ ליברמן נחום תכנון וייעוץ הנדסי
יניב כהן עמיגור
יעל ליבנה לויתן מהנדסים בע"מ
יעל אילנברג משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ
יעקב בלוך אוניברסיטת אריאל
יעקב שפרן  
יעקב וינברגר וינקו יפת ניהול פרויקטים בע"מ
יעקב גריאני ח.פ.ת חב' לפיתוח 
יעקב ברכה עגן צמרות בע"מ
יפעת ברסלבי כנען שנהב אדריכלים
יצקוביץ מרינה עץ השקד
ירון הופל וקסמן גוברין  שטרן
ירון בנאורי ישפרו
ירון שי  פרי הנדסת תבניות בע"מ
ירון מוריוסף שלו מוריוסף חברה להנדסה בע"מ
ישי דוד דוד דוד וישי ביסוס מבנים בע"מ
ישראל זלצמן אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
ישראל דצקובסקי מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
לאה רובננקו לאה רובננקו אדריכלים
לאו קייטק כנען שנהב אדריכלים
לאוניד רויכמן א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
לוזי מרגולין אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
לי כהן גולן אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
ליאור זמל דוד מהנדסים בע"מ
ליאור כהנא צליח רוטשילד
ליאור יחזקאל ת.ל.א.מ ניהול הבניה ויזמות בע"מ
ליאת בלקין כנען שנהב אדריכלים
ליטבק משה אלקטרה בנייה
לני וייסלברג אינגרם כנען שנהב אדריכלים
מאור בוכריס קמ״ג
מאור  פוקס א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
מאיה המלי יונגר צבי המלי מהנדסים 
מאיר  הרן הרן מאיר הנדסה וניהול פרויקטים בע"מ
מדעי עידן עץ השקד
מוטי גבר אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
מוטי יוגר אינג' מ. יוגר בע"מ
מוטי אפריאט הילרון
מוטי אמויאל עמיגור ת"א
מוני יוקלה  מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
מושיק בן דור כנען שנהב אדריכלים
מיכאל לבני א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
מיכאל ליבונטין  אגריגו בע"מ
מיכאל נפתלי  מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
מיכאל צ'וקלר מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
מיכאל  שנדלוב  איזוטופ
מיכאל  אריך  אנונו רפי הנדסת מבנים בע"מ
מיכאלה איתן איתן תכנון מבנים בע"מ
מיכה סנה משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ
מיכה  גרבר א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
מיכל אליצור כנען שנהב אדריכלים
מיכל וידרה לויתן מהנדסים בע"מ
מיקי הרלב אביב ושות' בע"מ
מיקי סרנה סרנה הנדסה 
מירב גריידי ייעוץ ותכנון תחבורה מירב גריידי
מירב בורשטיין צבי המלי מהנדסים בעמ
מישה ויצמן עיריית מודיעין
מנחם קניגסברג M.K
מנשרוב מיכאל עץ השקד
מראם  חוסיין אנונו רפי הנדסת מבנים בע"מ
מרק פלדמן מרק פלדמן ניהול ויעוץ הנדסי
משה שטרקמן אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
משה בנג'ו בנגו אתגרים בע"מ
משה בריטשטיין ח.פ.ת חב' לפיתוח 
משה ליבוביץ חברת החשמל לישראל
משה צור משה צור אדריכלים ובוני ערים בע"מ
משה מיכאלי משרד הפנים
משה טורס  תדם הנדסה אזרחית בע"מ
משה  זליקוב א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
מתי לוי טייפון קבלנים בע"מ
מתן חית פרי הנדסת תבניות בע"מ
נאוה אביר ליברמן נחום תכנון וייעוץ הנדסי
נועם יהלום דרך ארץ הייוויז
נועם אבדן ירון-שמעוני-שחם מהנדסים יועצים בע"מ
נועם כהן  מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
נור אלדן תאגיד מי כרמל בע"מ
נח רפפורט אינג' נח רפפורט, עו"ד
נחום ליברמן ליברמן נחום תכנון וייעוץ הנדסי
נחום סקולניק נ.ת.ב. מהנדסים בע"מ
נחום אסף עץ השקד
ניב אשל נתיבי הגז הטבעי לישראל
ניב מחלו עמיגור
ניסים  אמסלם א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
ניקיטה ריבלקה כנען שנהב אדריכלים
ניר ספיר אהוד לויתן הנדסה בע"מ
ניר גלברג כן
ניר  בן ארי משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ
ניר שרים-נחושתן עיריית רמת-גן
ניר  שגיב א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
נתי מנוס נתיבי הגז הטבעי לישראל
נתי שלו שלו מוריוסף חברה להנדסה בע"מ
סאג'י חלבי אור-הד בע"מ
סאמי גביזון מנרב הנדסה
סבה  פסוב א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
סנא כתורה אנתון
ספאא מטר יעקב ויובל אכברט בע"מ
ספיר רחמני סקרלט שנקר מהנדסים
עאדל קדח מועצה מקומית כפר מנדא
עדו ענבר ניצן ענבר ניהול פרוייקטים (1992) בע"מ
עדי לרר בלנק לרר מהנדסים בע"מ
עומר אדדי צליח רוטשילד
עמית מגידון דרך ארץ הייוויז
עמית חלפון  מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
עמית ארליך מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
ענבל שור פרי הנדסת תבניות בע"מ
ענת ברשקובסקי שיכון ובינוי סולל בונה
ענת אהרוני שפיר הנדסה
עסיס דורון עץ השקד
עפר גרויסמן  גרויסמן הבר הנדסה בע"מ
ערן הראל בלשה ילון מערכות תשתית בע"מ 
ערן ליברמן ד.א.ל הנדסה בע"מ
ערן לויטה טי.אמ.ר – ניהול פרויקטים רב תחומיים בע"מ
ערן קוזניצקי מנרב הנדסה
ערן זיידנובר נוה גד
ערן שרגא ערן שרגא
פאדיה זועבי משרד פרטי
פיני ליברמן מנרב הנדסה
פישמן עמית עץ השקד
צבי טליוסף מנהלת הסכם הגג באר שבע
צבי ערד ניצן ענבר ניהול פרוייקטים (1992) בע"מ
צביקה ויזל נוה גד
צחי ברר-כהן אור-הד בע"מ
קובי מלכה אשקלון
קובי סתת תדם הנדסה אזרחית בע"מ
קונסטנטין אושקץ כצמן מהנדסים
קטיה  ויילב  אורית רוב בע"מ
קסטרו יער עץ השקד
קרן קליצבסקי דוד מהנדסים בע"מ
ראובן לבאון  
ראובן לב-רן לב-רן הנדסה ואדריכלות בע"מ
ראידה זועבי ראידה זועבי - תכנון כבישים ותנועה
רביב טל ד.א.ל הנדסה בע"מ
רגב טורס  תדם הנדסה אזרחית בע"מ
רולנד  ברבי א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
רון ביבס נמל אשדוד
רוני כהן א.אפשטיין - ניהול פרוייקטים
רוני בן אריה רובן הנדסה 
רונן בן ארי אביב ושות' בע"מ
רועי גל עמיגור ניהול נכסים
רועי כהן קבוצת עזריאלי
רוקח רוקח רוקח אשכנזי מהנדסים יועצים בע"מ
רז אוהד עץ השקד
רם עוז משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ
רמי גבאי י.פרידמן הנדסת בטיחות אש בע"מ
רן גינגיס  
רן עציון מוריה- חברה לפיתוח ירושלים בע"מ
רן אבוטבול נמל אשדוד
רנה  נאמן  איזוטופ
רענן בן סיני אשכול פרויקטים 
רפי אנונו אנונו רפי הנדסת מבנים בע"מ
שבי יוקלה  מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
שוהם דן עץ השקד
שולומי שמעוני צבי המלי מהנדסים 
שוקי ידיד אל על נתיבי אויר לישראל בע"מ
שוקי  ידיד  אל על 
שורק ירון אלקטרה בנייה
שחר צנציפר אפרתי מדפיס ניהול פרויקטים בע"מ
שחר גלר ד. שיליאן הנדסה בע"מ
שחר רפאל דוד מהנדסים בע"מ
שחר נוה נוה פתרונות הנדסה
שי מרגולין אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
שי מלכה אחים מרגולין הנדסה וייעוץ בע"מ
שי נחשון בי. פי. אם. הנדסה וניהול פרויקטים
שי רפאל ירון-שמעוני-שחם מהנדסים יועצים בע"מ
שי רביע כנען שנהב אדריכלים
שי בר רצון רשות שדות התעופה
שימי ילוז דוד מהנדסים בע"מ
שיר רחמים כנען שנהב אדריכלים
שירלי לובל ג'רבי קבוצת עזריאלי
שלום בוכניק מנרב הנדסה
שלמה  שכטר שלמה שכטר
שמואל דקר דקר בנין והנדסה בע"מ 
שמואל קונשטוק  
שמואל  נתנאל  ש.נתנאל מהנדסים יועצים
שמוליק גדרון ד.א.ל הנדסה בע"מ
שמוליק בכר חברת דואר ישראל בע"מ
שמעון מילנר שמעון מילנר חברה להנדסה בעמ
שני פרו מנרב הנדסה
שפטניצקי יניב עץ השקד
שרית צרף אביב ושות' בע"מ
תום ארן  לויתן מהנדסים בע"מ
תומר כהן כנען שנהב אדריכלים
תומר אשכנזי  מ יוקלה ושות מהנדסים ויועצים
תומר עוז נמל חיפה
תומר לוטטי ת.ל.א.מ ניהול הבניה ויזמות בע"מ
תימור ווליס כנען שנהב אדריכלים
תמיר ביטון אנונו רפי הנדסת מבנים בע"מ
תמיר שמר כנען שנהב אדריכלים

 

הכנס ה-10 לבנייה ותשתיות נערך על ידי איגוד המהנדסים לבנייה ותשתיות בישראל.
חברת ארטרא בע"מ מסייעת בהפקתו הטכנית של הכנס בלבד ולפיכך אין היא אחראית משפטית ו/או אחרת על תכני הכנס, תכני האתר ו/או ניהולם ואלו מצויים באחריותו הבלעדית של האיגוד.
לפניות מכל מין וסוג שהוא באשר לתכני הכנס, תכני האתר ו/או ניהולם, הינכם מתבקשים לפנות ישירות לאיגוד המהנדסים לבנייה ותשתיות בישראל.

נותני חסות

                                                                                                           

ארגונים שותפים